2024 Yılı Çeşme’deki En İyi 8 Beach Tavsiyesi!

İyisimi

Çeşme’deki en iyi beach hangisi? Türkiye’de tatil yapmak isteyenlerin uğrak noktalarından biri Çeşme’dir. Çeşme, her yıl milyonlarca yerli ve yabancı turist tarafından ziyaret edilir. Turizm cenneti haline gelen Çeşme’de çok sayıda beach yer alıyor. Çeşme’de iyi bir beach arıyorsanız bu yazımız tam size göre. 2024 Yılı için hazırladığımız bu tavsiye listemizde, Çeşme’de öne çıkan, memnun kalabileceğiniz beachler yer almaktadır. Listemizi hazırlarken çok sayıda kriteri baz aldık. Listemizde herhangi bir sponsorluk veya işbirliği bulunmamaktadır. Eğer siz de Çeşme’ye gitmeyi planlıyorsanız listemize göz atabilirsiniz.

Çeşme’deki En İyi 8 Beach Tavsiyesi!

1- Fly-in Beach

Uzun yıllardır Çeşme’de hizmet veren işletmelerden biri olan Fly-in Beach, Altınkum, Pamukova mevkiisinde konumlanmakta. Kusursuz diyebileceğimiz bir plaj ve denize sahip olan Fly-in Beach, oldukça geniş bir alana kurulu. İster ince kumda, isterseniz iskelede, isterseniz çim alanlarda veya cafesinde oturabilirsiniz. Suyu biraz soğuk olabilir fakat Çeşme’deki en iyi tercihlerden biri diyebiliriz.

2- Before Sunset Beach

Çeşme’nin en çok tercih edilen beachleri arasında yer alıyor. Aynı zamanda Alaçatı’daki en iyi beach tavsiyelerinden biri. Kendine has konsepti, mükemmel denizi, enerjinizi arttıracak müzikler Before Sunset’te sizleri bekliyor. Keyifli bir gün geçirmek için oldukça ideal bir tercih diyebiliriz.

3- Cove Aya Yorgi

İsminden de anlaşılacağı üzere Ayayorgi mevkiinde, Ayayorgi yolu üzerinde konumlanmaktadır. Çeşme’de uzun yıllardır hizmet veren işletmelerden biri olan Cove Aya Yorgi, bölgenin rağbet gören noktalarından biri. Oldukça temiz bir denize sahip olan Cove Aya Yorgi’de güzel bir gün geçirebilirsiniz.

4- Elias Alaçatı

Tavsiye listemizde olmazsa olmaz diyebileceğimiz noktalardan biri de Elias Alaçatı Beach. Denizine hayran kalacağınız, aynı zamanda mükemmel bir işletmeye sahip olan Elias Alaçatı, gerek şehir dışından gelenlerin, gerek İzmir merkezden gelenlerin tercih ettiği yerler arasında.

5- Om Paparazzi

Çeşme Paparazzi olarak da bilinir. Ayayorgi mevkiinde yer alan Om Paparazzi Beach, birçok ünlü konserine de ev sahipliği yapmaktadır. Açık hava alanı, kusursuz mükemmellikte plajı, eşsiz lezzetler eşliğinde keyifli bir gün geçirmenizi sağlıyor. Tercih listenizde mutlaka olması gereken yerlerden biri.

6- Plaj Dokuz Buçuk

Çeşme Altınkum’a bulunan Plaj Dokuz Buçuk, sizi etkileyecek bir denize ve konsepte sahip. Size iyi bir beach deneyimi sunmayı garanti edebilecek yerlerden biri. Harika kokteyller ve damağınızda tadı kalacak yemekler, burada geçireceğiniz keyifli dakikalarda size eşlik edecek.

7- Sole & Mare Beach Club

Çeşme’nin en köklü ve en iyi beach clubları arasında yer almaktadır. Açıldığı günden bu yana binlerce kişiye ev sahipliği yapan Sole Mare, listemizdeki tüm beachler gibi eşsiz bir denize sahip. Yüksek memnuniyet oranına sahip işletmelerden biri olan Sole Mare, Çeşme’de mutlaka görmeniz gereken yerlerden biri diyebiliriz.

8- Yuzu Beach

Çeşme’de tercih edilen noktalar arasında yer alan Yuzu Beach, içerisinde farklı konseptlere sahip oldukça şık bir mekan. Yüzerken keyif alacağınız mükemmel denize ve plaja sahip. Ayrıca oldukça lezzetli yemekler var. İsmini belki çok sık duymamış olabilirsiniz fakat Çeşme’de kesinlikle en iyiler arasında.

Çeşme’de keyifli bir gün geçirmek istiyorsanız, siz de Çeşme’deki en iyi beach tavsiyesi listemize göz atın. Beğendiğiniz farklı yerler varsa yorum olarak tavsiyemize katkıda bulunabilirsiniz.

Yorum yapın