Çeşme’de Tercih Edebileceğiniz En İyi 8 Otel Tavsiyesi!

İyisimi

Turistik mekân denilince en dikkat çeken semtlerden birisi olan Çeşme hem doğal hem de tarihi güzellikleri ile dikkat çekmektedir. Çok eski yerleşim yerlerini içinde barındıran Çeşme ilçesi Ege denizinin de en önemli limanlarından birisidir. Hem turistik açıdan hem de ulaşım açısından önemli olan bu beldeyi ziyaret etmek isteyenler aynı zamanda konaklama tavsiyelerine de ihtiyaç duymaktadır. Bu yazımızda Çeşme’deki en iyi otelleri derledik.

Cocos The Club Solto

Çeşme denilince akla gelen ilk otellerden birisi olan Cocos The Club Solto her şeyi içeren kapasitesi ile bir otelden alabileceğiniz her türlü hizmeti bulabileceğiniz alanlardan birisidir. Oda kahvaltı konsepti bulunan otelin aynı zamanda denize birkaç yüz metre uzaklıkta keyifli restoran ve barlarında yöresel yemeklerini deneyerek dostlarınızla ya da eşinizle güzel bir tatil geçirebilirsiniz.

Royal Çeşme Hotel

Tatil beldesi Çeşme’de orta seviyeli otel tavsiyeleri içinde Royal Çeşme Hotel’i öneriyoruz. Ilıca’da yer alan Royal Çeşme Hotel modern dekorasyonu ve sade şık tasarım içeren odalarıyla dikkatb çekiyor. Otel müşterilerine üstün hizmet sağlamakla beraber odaları içinde televizyon, SPA, havuz, ücretsiz wifı ve benzeri her türlü hizmet yer alıyor.

Pachamama Alaçatı

Çeşme’nin güzide otellerinden bir diğeri de Pachamama Alaçatı’dır. Alaçatı turistik beldeler içinde en doğal olan yerlerden birisidir. Alaçatı’nın o eşsiz doğasını tatmak isteyenler için hazırlanmış bu butik otelin fiyatı biraz yüksek olsa da konaklamaya değer. Eğer eşsiz ve farklı bir Çeşme tatili yapmak istiyorsanız Pachamama Alaçatı’yı öneriyoruz.

Alaçatı Chigdem Hotel

Yine Alaçatı’nın eşsiz doğasını yansıtan bir diğer otel de Alaçatı Chigdem Hotel’dir. Alaçatı beldesinde taş bir konak için hizmet veren Chigdem Hotel, sahip olduğu romantik ambiyansı ile çokça popüler bir oteldir. Geniş ve aydınlık salonu ile beraber şık peyzajıyla insanı rahatlatan bahçesi, açık havuz ve restoranıyla beraber daha çok balayı çiftlerinin listelerinde en üst sıralarda yer almaktadır.

Sakızlar Park Bungalow Alaçatı

Çeşme sadece lüks otelleriyle değil  aynı zamanda butik otelleriyle de dikkat çeken bir beldedir. Doğanın kalbinde bir otelde konaklamak istiyorsanız burayı gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz. Ahşap ve dikkat çeken bungalovları, bahçesi ile beraber Sakızlar Park Bungalow, Alaçatı merkeze yakın bir konumda yer almaktadır.

Çalış Otel

Normal sıradan bir otel arıyorsanız Çeşme ucuz otel diye arattığınız zaman muhtemelen karşınıza ilk olarak Çalış Otel çıkacaktır. En kötüsünün en iyisi şeklinde adlandırabileceğimi bu otel içinde açık havuz ve otel bulunmaktadır. Bir, iki ve üç kişilik odalarının yanı sıra aynı zamanda aile odaları da bulunmaktadır.

The S Ascend Hotel Collection Alaçatı

Alaçatı’nın en dikkat çeken otellerinden bir diğeri de Çeşme The S Ascend Hotel Collection Alaçatı olup farklı atmosferi ve her şey dahil hizmeti ile Çeşme’ye gelenlere üstün hizmet sağlamaktadır. Tatilini Çeşme’de geçirmek isteyenler için kusursuz imkanlara sahip olan otel, mimarisi ve gösterişli havuzuyla da dikkat çekiyor.

Sheraton Çeşme Hotel

Çeşme’nin en köklü otellerinden biri olan Sheraton, Çeşme’de uzun yıllardır hizmet veren 5 yıldızlı Çeşme otelleri arasında yer alıyor. Sheraton’ı ayrıcalıklı kılan çok fazla detay bulunmaktadır. Bunların başında sunduğu hizmet kalitesi ve konumu. Çeşme’nin ve aynı zamanda Türkiye’nin en iyi plajlarından biri olarak kabul edilen Ilıca plajında bulunan Sheraton otel, eşsiz bir deniz keyfi sunuyor.

Yorum yapın