En İyi 10 Güneş Kremi Markası Tavsiyesi!

İyisimi

Cildinizin sağlıklı olması için kullanmış olduğunuz ürünlerinizin cildinize uyumlu olması gerekir. Sağlıklı cilde sahip olmanın en önemli altın kuralı düzenli olarak güneş kremi kullanımıdır. Güneşin zararlı etkileri cilt ile direkt olarak temas ettiğinde ciltte çeşitli sorunların oluşmasına neden olabilir. Bu sorunlar arasında yer alan en önemli nokta ise akne izlerinin kalıcı olması, güneş lekesi gibi problemlerdir. Sizler de cildiniz ile uyumlu olan en iyi güneş kremi seçenekleri arasından dilediğinizi tercih ederek kullanabilirsiniz.

Cilt üzerinde bulunan güneş lekeleri ciltten kolaylıkla geçmeyen lekelerdir. Cildinizi güneşin zararlı etkilerinden korumak için gün içerisinde güneş kremi kullanılması şarttır. Güneş kreminin içeriği her cilt tipi için özel olarak geliştirilen formüller ile üretilir. Kuru cilt yapısına sahipseniz kuru ciltlere iyi gelen ve nemlendirme özelliği bulunan güneş kremlerini kullanmanız gerekir. Yağlı cilt yapısına sahipseniz de cildin sebum dengesini ayarlayacak ürünleri tercih etmelisiniz. Piyasa üzerinde satışa sunulan birbirinden farklı güneş kremleri mevcuttur. Kaliteli güneş kremleri çeşitleri şu şekildedir;

Bioxcin Sun Care

Bioxcin sun care yağlı ciltler için güneş kremi, en iyi güneş kremi çeşitleri arasında ilk sırada yer alır. Güvenilir içeriği sayesinde cildi korumakla kalmaz, cildinize ekstra bakım sağlar. İçeriğinde bulunan bitkisel koruyucu kompleksler kremi ekstra güçlü kılar. Aynı zamanda güneşe karşı doğal bir koruma sistemine sahiptir.

UVA, UVB ve mavi ışığa karşı çok yüksek koruma faktörüne sahiptir. Bioxin tecrübesi ve özel formül içeriği ile gönül rahatlığı ile kullanılabilecek üründür. Bioxcin Sun Care, sadece güneşin zararlı etkilerinden korumakla kalmaz kolajen ve hyaluronik asit ile yaşlanmaya karşı koruma görevi görür.

Lancaster Sun Beauty

En iyi güneş kremi markaları arasında yer alan Lancaster Sun Beauty, bronzluk aktifleştirici özelliğe sahip olmasından dolayı pek çok kullanıcının tercihidir. Altın rengi, eşit dağılımlı yapısı ve ışıltılı bronzluk sağlaması ile en sevilen güneş kremi çeşitleri arasında bulunur. Cildi güneşin zararlı etkilerinden korumaya yardımcı olurken ayrıca cildinizin nemlendirilmesine de katkı sağlar. Yüksek koruma, ekstra bronzluk ve sağlıklı cilt nemlendirmek için sizler de Lancaster Sun Beauty markasını tercih edebilirsiniz.

Shiseido Clear Stick UV Protector SPF50+

Alışılmışın dışında kullanıma sahip olan güneş kremi arayışında iseniz Shiseido Clear Stick sizlere uygun güneş kremi çeşitleri arasında bulunur. Stick kullanım şekline sahip olan güneş kremi, pratik kullanımı sayesinde cildinize kolaylıkla uygulanır. Stick güneş kremleri, cildinizin her noktasına eşit şekilde dağılır. Şeffaf renkli Shiseido Clear güneş kremi, yüksek koruma gücüne sahiptir. Su ve ter gibi olumsuzluklar karşısında ekstra koruma sağlar. Wetforce teknolojisi ile üretilmiştir. Cilt yüzeyinde beyaz iz sevmeyenler için kurtarıcıdır. Tamamen şeffaf rengi ile cilt ile uyum içerisindedir. Kuru, hassas, yağlı ve diğer tüm cilt tipleri için uygundur.

La Roche Posay Anthelios Invisible Fluid

La Roche Posay markası, güvenilir yapısı ile en iyi güneş kremi isimleri arasında ilk sıralarda yer alır. En yüksek UVA korumasına sahiptir. Aynı zamanda güneş kreminde yer alan yüksek spektrumu sayesinde UVB ışınlarının zararlı etkilerine karşı kalkan görevi görür. Hava kirliliğinden kaynaklı ciltte oluşan tahribatları engelleyerek cildi besler. Suya, kuma ve tere karşı oldukça dayanıklıdır. Göz çevresinde de rahatlıkla kullanılır. Hafif yapıya sahip olmasından dolayı ciltte ağırlık hissi oluşturmaz. Gün içerisinde 2 ya da 3 defa tazeleyerek kullanmanız tavsiye edilir.

The Organic Pharmacy SPF 50

The Organic Pharmacy Cellular Protection, İngiltere menşeli tamamen doğal güneş kremidir. Organik içeriği ile doğal güneş kremi arayanların tercihi olan The Organic, cildi onararak güneşin zararlı etkilerinden korur. Cildi derinlemesine nemlendirir ve yaşlanma belirtilerini ortadan kaldırır. Güneşten kaynaklı cilt üzerinde oluşan lekelerin hafifletilmesine destek olur. Teninizde iz bırakmaz ve kolayca emilir.

Mesoestetic Sun Protective

Mesoestetic Sun, 1984 yılından bu yana kullanılan güneş kremidir. Erken yaşlanmaya sebep olan UVA ve UVB ışınlarına karşı koruma sağlar. 3 ayrı filtreleme özelliğine sahiptir. Kremsi, ipeksi ve emülsiyon özellikleri bulunur. Nemlendirici ve yumuşatıcı etkisi ile tüm cilt tipleri için uygundur.

Vichy Capital Soleil Mattifying SPF 50+

Vichy capital, çok yüksek korumaya sahip matlaştırıcı güneş kremidir. Parlama kontrolü olmasından dolayı cilde sürüldüğünde yağlı görünüm oluşturmaz. Yeşil kil ve bifidus özü ile zenginleştirilmiştir. Karma ve yağlı ciltler için uygundur.

Babe Güneş Kremi

Yağsız güneş kremi arayanların tercihi olan Babe markası, içeriğinde yüksek koruma faktörü ile lekesiz cilde sahip olmanıza destek olur. Cildi nemlendirir. Hafif, yağsız ve çabuk emilme özelliğine sahiptir. Suya dayanıklı olmasından dolayı gönül rahatlığı ile her noktada kullanılır.

Hawaiian Tropic Protective Sun Lotion SBF 30

Hawaiian Tropic, en iyi 10 güneş kremi seçenekleri arasında yer alır. İpeksi yapısı ve yumuşak dokusu ile cildinizi nemlendirir. Suya dayanıklıdır ve içerisinde E vitamini yer alır. Hafif formülü ile cildi besler ve eşit şekilde dağılır.

Nuxe Güneş Kremi SBF 50

Nuxe güneş koruyucu, yaşlanma ve leke karşıtıdır. Hafif akışkan dokuya sahiptir. Yüksek koruma faktörü ile güneşin zararlı etkilerinden sizi korur ve güneş lekelerinin oluşmasını engeller. Alkol ve paraben içermez ve spor aktiviteleri için uygundur.

Yorum yapın