Eviniz İçin En İyi 10 Kombi Modeli!

İyisimi

Updated on:

En iyi kombi markası hangisi? Hem sıcak su hem de ısınma ihtiyacını en iyi şekilde karşılamaya yarayan kombiler verimlilik açısından oldukça önemli bir yere sahiptir. Bundan dolayı kişilerin seçim yaparken en konforlu olan ve kalite açısından beklentiyi karşılayacak özellikte olan kombilere yönelmesi gerekir. Kombi markalarının özellikleri ve bu özelliklere göre belirlenen fiyatlar çeşitlilik gösterir. Hayatınızı kolaylaştırma noktasında sizi yormadan hem ısınmak hem de su ihtiyacını karşılamak son derece önemlidir. Bunu sağlamak için de belirli olan ve kalite açısından yüz güldüren kombi markalarını tercih etmek gerekir. Eğer siz de iyi bir kombi arıyorsanız listemize göz atabilirsiniz.

Bosch Condens Kombi

Kompakt boyutu sayesinde evlerde çok fazla yer kaplamayan ve oldukça yüksek ısıtma ve sıcak su kapasitesine sahip olan bir markadır. %93 yüksek verim değerinin olması ve çok düşük şekilde gaz tüketiminin olmasıyla en iyi kombilerden denilebilir. Musluk her açıldığından sabit sıcak su değerinin olması her zaman için kullanıma hazırdır.

Baymak Lunatec Kombi

Yoğuşmalı kombilerin kullanılması her zaman için her alanda avantaj sağlar. Bu anlamda Baymak markası da aynı şekilde verimliliği ve kalitesi son derece yüksek olan kombilerdendir. Enerji verimliliği, yüksek verim gücü, garanti süresi ve arıza durumunda derhal müdahale edilebilmesi oldukça memnun edici özelliğidir.

Vaillant Ecotec Intro

Yeni nesil olan ve tam yoğuşmalı özellik barındıran, A enerji sınıfı içinde yer alan bu marka yerden ısıtmaya da uygundur. Piyasadaki en iyi kombi hangisi? konusunda tercih edilebilecek olan markalar arasında yer alır. Hem konforlu hem de tasarruflu kombilerden biri olduğundan dolayı kişileri memnun ederek tam olarak amacına hizmet eder.

Daikin Premix

Tam yoğuşmalı kombilerde olabildiği gibi Daikin markada da çift eşanjör bulunur. En az yer kaplayan kombi hangisi? konusunda kesinlikle tercih edilebilecek olan bir kombi markasıdır. %109’a kadar olan yüksek verimliliği bulunur. Hem verimli hem de tasarruf açısından son derece kullanışlı olan kombi arayanlar için oldukça idealdir.

Demirdöküm Nitromix

Isı konforu, yüksek verim ve doğalgaz tasarrufunu bir arada sunar. Yeni nesil enerji uyumlu olan bu kombi A sınıfı olan ısıtma verimliliğine sahiptir. Bundan dolayı düşük doğalgaz tasarrufu sunarak gaz tüketimi konusunda en uygun sonucu almaya yardımcı olur. Düşük seste olması ve hızlı sıcak su konforu ile kişilerin memnuniyetini kazanır.

Viessmann Kombi

Isıtma teknolojisinin en önemli markalarından biri olan Viessmann hemen herkes tarafından bilinen bir markadır. Modern teknolojisi ve uzaktan kullanım imkanı sayesinde herkesin vazgeçilmezi olur. Üstün Alman kalitesi, termostat uyumu, dayanıklı ve paslanmaz ürün olması sebebiyle son derece iyi bir markadır. Hangi kombiyi almalıyım? Konusunda seçenekler içinde yer alacak olan bir markadır.

Buderus Logamax Plus

Hem ısıtma açısından hem de sıcak su anlamında öne çıkan en önemli markalardan biri de Buderus markasıdır. Uzun yıllardır gerek Türkiye’de gerek yurt dışında fazlaca tercih edilen Buderus’u, tercih listenize gönül rahatlığı ile ekleyebilirsiniz.

ECA Citius Premix

Kombiyi ve tesisatı koruma altına almakta olan otomatik By – Pass sistemine sahiptir. Sabit sıcaklıktaki su imkanı ve sessiz çalışması sayesinde kişiler tarafından oldukça beğenilir. Hatta bu noktada en çok satın alınan kombiler arasında yerini alır.

Yorum yapın