Disney Plus Üyelik Fiyatları Ne Kadar?

İyisimi

Disney Plus üyelik fiyatı ne kadar? son dönemlerin en çok tercih edilmeye başlanan dijital platformudur. Disney Plus denmesiyle birçok kişinin aklına çocuklara yönelik olduğu gelmektedir. Ancak Disney Plus aynı Netflix gibi bir platformdur. Çocuklar içinde yetişkinler içinde izlenebilecek birçok dizi, film ve belgesel bulunmaktadır. Türkiye’de oldukça yeni bir platform olmasına rağmen çok ilgi görmektedir.

2022 yılının haziran ayında Türkiye’ye sunulan Disney Plus kullanmak için ücretli olarak üyelik oluşturmak gerekmektedir. Gerçekleşecek üyelik sonrasında platform içinde sınırsız dizi, film, belgesel ve çizgi film bulmanız mümkün olacaktır. Disney Plus sadece Türkiye’de değil dünyanın birçok ülkesinde ilgi görmekte ve sevilerek izlenmektedir. Bu yüzden Disney Plus için son zamanların en gözde dijital yayın platformu demek doğru olacaktır.

Disney Plus Üyelik Ücretleri Ne Kadar?

Disney Plus üyeliğini oluşturmak oldukça kolaydır. Ancak birçok kişi elbette üyelik oluşturmadan önce üyelik ücretlerini öğrenmek isteyebiliyor. Disney Plus üyelik ücretleri:

  • Disney Plus 1 aylık fiyat: 64,99 TL
  • Disney Plus 1 yıllık fiyat: 649,00 TL
  • Kampanyalı olarak 1 yıllık Disney Plus abonelik satın alınması halinde aylık ücret 54,15 TL ‘ye denk gelmektedir.
  • 10 aylık ödeme yaparak 12 ay boyunca izlemek mümkün hale geliyor.
  • Disney Plus aylık ve yıllık ücretleri geçtiğimiz 8 Aralık tarihinde değişmiş ve artış göstermiştir.
  • ABD Disney Plus aylık ücreti: 7,99 dolar
  • ABD Disney Plus yıllık ücreti: 10,99 dolar
  • Almanya Disney Plus aylık ücreti: 8,99 Euro
  • Almanya Disney Plus yıllık ücret: 89,90 Euro

Disney Plus Üyelik

Disney Plus platformuna girdikten sonra site içinde bulunan üyelik kısmından gerekli bilgiler doldurularak üye olmak gerekiyor. Üyelik oluşturulmadığı takdirde platform içinde bulunan herhangi bir dizi, film ya da belgesel izlemek mümkün değildir.

Disney Plus üyeliği sırasında ödeme için sizden fatura bilgileri istenecektir. Bu bilgileri de eksiksiz bir şekilde doldurmanız gerekiyor. Herhangi bir yanlışlığın söz konusu olması durumunda ödeme gerçekleşmeyeceği için üyelik oluşturulamayacaktır. Kredi kartı ya da PayPal ile ödeme yapılması mümkündür. Üyelik oluşturacak kişiler dilediği yöntemi tercih ederek ödemelerini gerçekleştirebilir.

Yorum yapın