TOGG Başvuru Nasıl Yapılır?

İyisimi

Türkiye’nin yerli otomobili TOGG üretim yeri 29 Ekim 2022 tarihinde açıldı. TOGG tanıtımı yapıldıktan sonra birçok kişinin ilgisini çekmeyi başardı. Bu yüzden birçok kişi araca nasıl sahip olacağını, ne şekilde başvuru yapacağını araştırmaya başladı. İlk etapta sipariş üzerine yapılacak olan TOGG için gerekli adımları atarak başvuru yapmak gerekmektedir.

2023 yılının ilk çeyreğinde otomobilin yollarda olacağı biliniyor. İlk başvuru etabı tamamlandıktan sonra üretim başlanmıştır. TOGG üretiminde birçok noktaya dikkat edilmektedir. İnsan güvenliği ön planda tutularak yapılan bir otomobildir. Üstelik konfor alanı oldukça geniştir. Birbirinden güzel renk seçenekleri sayesinde de kafa karıştırması olağandır. Tüm bunlar bir araya gelince kişilerin merakı artmaktadır.

TOGG Başvuru Adımları

TOGG için başvuru yapacak olan kişilerin nasıl bir yol izleyeceklerini merak etmektedir. TOGG başvuru adımları:

  • com.tr sitesine giriş yapılmalıdır.
  • Bu site üzerinde üyelik oluşturulması gerekmektedir.
  • Dilerseniz Tromore uygulaması üzerinden de işlemlerinizi yapabilirsiniz.
  • Daha sonra versiyon seçimi yapılması gerekiyor.
  • Özelleştirme sayesinde otomobili istediğiniz şekilde kişiselleştirebilirsiniz.
  • Paket seçeneklerini inceleyerek dilediğinizi seçebilirsiniz.
  • Ön sipariş koşullarını okuyarak onay vermeni gerekiyor.
  • 60 bin TL ödeme yaparak ön çekilişe katılabilirsiniz.

Çekiliş sonuçlarının açıklanması durumunda listede isminiz varsa yıl içinde otomobilinizi teslim alabilirsiniz. TOGG başvuru süreci ilk etapta dönem dönem başlatılacaktır. Başvuru sürecinde yukarıda bahsedildiği gibi adımları takip ederek başvurunuzu tamamlayabilir ve çekilişe katılabilirsiniz.

TOGG Başvuru

TOGG için başvuru yapmak düşünüldüğü kadar zor değildir. Yapılması gereken yalnızca başvuru dönemini beklemek olacaktır. Daha sonra gerekli adımların takibi yapılarak ön başvuru tamamlanmış olacaktır. Ön başvurunun tamamlanması için gerekli ödemenin yapılması gerekmektedir. Aksi halde başvuru tamamlanmayacak ve çekilişe katılmanız mümkün olmayacaktır. Bu noktalara dikkat ederek başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.

Farklı renk seçenekleri ve iç dizaynı ile ilgi çekmeyi başaran TOGG çok fazla başvuru almaktadır. Site içinde bulunan özellikler sayesinde herkes kendisine uygun TOGG bulabiliyor ve kişiselleştirme yapabiliyor. Böylelikle kısa süre içinde herkes hayalindeki otomobile kavuşabiliyor. Sizde TOGG satın almak istiyorsanız başvuru dönemlerini takip etmeniz yeterli olacaktır. Sonrasında çekiliş sonuçlarını takip edebilirsiniz.

Yorum yapın