En İyi 7 Robot Süpürge Tavsiyesi 2023!

İyisimi

Updated on:

Belirli programlar dahilinde çalışmakta olan ve ev temizliğine katkıda bulunan en iyi robot süpürge konusunda birbirinden farklı özellikte ürünler bulunur. Ev temizliği açısından en önemli adımlardan biri olan süpürgeler ev temizliğini kolaylaştırmaya yarar. Bazı modelleri yüzeylerin paspaslama noktasında dahi yardımcı olarak işlerinizi daha çok kolaylaştırır. Akıllı navigasyon özellikleri bulunan bu ürünler evinizde istediğiniz tüm alanları haritalayıp her zaman daha iyi bir temizlik fırsatı sunmaktadır. Bu da iyi şekilde temizlik deneyimi sunarak evinizin pırıl pırıl olmasını sağlar. Tozların baz istasyonuna bağlı olan çöp kutusuna taşınması işlemi sayesinde evcil hayvanların tüylerini de azaltmaya yardımcı olur.

Oldukça detaylı bir konu olan ev temizliğinde zaman zaman bu detaylara dikkat etmek kişileri yorabilir. İşte tam da bu anda robot süpürgeler devreye girer. Burada robot süpürge avantajları içinde ben belirgin olanları kenar köşe temizliği yapmasıdır. Kişilerin istediği her alana girerek toz, kir ya da evcil hayvan tüyüne karşı savaşır. Kendi kendine çalışması ve programlanıp kişilerin yönlendirmesine göre hareket edebilmesi oldukça gelişmiş bir özelliktir. Bu nedenle hemen herkesin evinde bulunması gereken ve kullandıkça memnuniyet uyandıran bu ürün sayesinde sizler de evinizin her yerini dip köşe temizleyebilirsiniz. Mobilya altlarına kadar girebilecek olan boyutu ile de yer kaplamamaktadır.

Xiaomi Mijia Vacuum Mop

Emiş gücünün oldukça yüksek olduğu ve vakum etkisi sayesinde göle görülemeyen tozları bile rahatlıkla temizleyen bir üründür. Hangi robot süpürgeyi almalıyım konusunda bu marka son derece memnun kalınabilecek özellikleriyle tavsiye edilmektedir. Sert yüzeyler ve halılar için uygun olarak tasarlandığından her yerin süpürülmesi adına uygun olan bir üründür.

ILIFE V3s Pro Robot Süpürge

Kişilerin için oldukça uygun bütçeli olan bu marka uzaktan kumanda ile hareket edebilir. Bu sayede kişilerin dinlenme anında ya da işleri olduğu zaman bu robot süpürgeye komut verilmesi yeterli olur. Gürültüsü oldukça az olan bu ürünün nesne kaçınma özelliği olmasa da çoğu nesneden kaçınarak istediğiniz her alana girebilir.

Samsung VR50T95735W/AA Jet Bot AI+

Lekeleri derinlemesine temizleyerek yerdeki nesnelerden kaçınmaktadır. Canlı kamera görüntülerini telefonunuza aktararak kendini temizleyebilir. Hatta açıp kapanma anında kişilerle konuşur. Aynı zamanda mobilyaları etrafında gezinerek sessizce hareket etmektedir. En küçük olan kirleri dahi temizler. En iyi temizleyen robot süpürge içinde yerini alan bir üründür.

iRobot Roomba 694

Birinci sınıf olan temizleme özellikleri sayesinde oldukça popüler olan bir üründür. Hem kilim ve halı hem de sert zeminlerdeki manevra kabiliyeti ile aşırı gürültü yapmamaktadır. Kullanıldıktan sonra ise boşaltılması son derece kolaydır. Sesle kontrol gibi özellikleri ve akıllı teknolojileri vardır. En pratik ve akıllıca çözümleri ile evinizi temizleme konusunda birebirdir.

Viomi Alpha S9 Ultraviyole

UV teknolojisi sayesinde kişilerin sağlığını tehlikeye atmakta olan 5 farklı bakteriye karşı olarak koruma özelliği sağlar. Üç adet filtreleme özelliği ile toz partiküllerinin etkili şekilde hapsedilmesini ve temiz hava bırakmasını sağlamaktadır. Paspaslama konusunda oldukça etkin olan temizlik sunar. Robot süpürge en iyi marka hangisi? konusunda gelişmiş teknolojisi ile bu ürün tercih edilebilir.

Tefal X Plorer Serie 75 Mop

Evcil hayvanların dostu olarak bilinmekte olan ürün 4 farklı şekilde temizlik moduna sahiptir. Yüksek doğruluğa sahip olan navigasyonu ve gelişmiş lazer teknolojisi bulunur. Ulaşılması zor olan köşeler ve dar alanlar için oldukça etkin bir performans sergiler. Oda, bölge, yasaklı bölge ve noktalara kadar ulaşarak en iyi şekilde temizlik yapılması noktasında sizlere yardımcı olur.

Fakir Robert Rs 770

Vakum gücünün yüksek olması ve bataryasının uzun ömürlü olması sayesinde tek seferde 120m2 alanı tek seferde temizlemektedir. 4 farklı olan silme ve süpürge fonksiyonuna sahiptir. Çoklu haritalama özelliği bulunmakla beraber engel tanımayan güçlü temizlik sunmaktadır. Türkçe akıllı ses teknolojisinin olmasıyla da aranan süpürge tasarımını sizlere sunar. En akıllı robot süpürge hangisi? konusunda gelişmiş teknolojisi ile tercih edilebilir.

En iyi robot süpürge modelleri 2023 için listemize göz atın!

Yorum yapın