En İyi 8 Klima Markası Önerisi!

İyisimi

Updated on:

Yaz aylarında kişilerin ferahlamasını sağlayan ve kış aylarında sıcak hava sunan en iyi 8 klima markası farklı özelliklerde üretilir. Geniş bir alanı hızlı şekilde soğutan ve ısıtan klimalar sayesinde insanlara oldukça faydası bulunan klimalar enerji tüketimini de dengeler. Hem teknik donanımları hem de performansı ile birbirinden değişik özellikleriyle farklı klima markaları bulunur. Soğutma ya da ısıtma kapasitesi, verimliliği ve işlevsel açıdan kolaylık sunması sayesiyle kişiler için kurtarıcı niteliktedir. Bundan dolayı her eve, işyerine, ofise rahat bir kullanım sağlar. Yer kaplamaması ve kişilerin kullanım alanını daraltmaması nedeniyle en çok tercih edilen ısıtma ve soğutma modelleridir.

  1. Airfel LTXN50U

Düşük enerji tüketimine sahip olan ve düşük ses seviyesi ile kişileri rahatsız etmeyen bir klima markasıdır. Güçlü üfleme yaparak hem soğutma hem de ısıtma alanında oldukça yüksek performans sergilemektedir. A sınıfı enerji seviyesi ve 4 mevsim rahatlıkla kullanılması ile kişilerin tercihi olur. 18000 BTU ısıtma ve soğutma kapasitesi vardır.

  1. Daikin Shira Eco

Yüksek soğutma performansı ile en iyi klima modelleri arasında yerini alan Daikin marka apatit filtresi ile bakteri oluşumunu engeller. Bu sayede hem hijyenik hem de yüksek kalitesi ile oldukça konforlu performans sunar. En yüksek moda çalışırken dahi oldukça düşük ses çıkarır. Enerji verimliliği açısından avantaj sunarak tasarruf yapılmasını da sağlamaktadır.

  1. LG Dual Eco 12

Ultra sessiz olan çalışma modu ile bulunduğu alanda kişileri rahatsız etmez. Hem düşük enerji tüketimi hem de çalışırken bu kadar sessiz olması sayesinde tercih edilebilecek olan bir üründür. En sessiz klima hangisi? konusunda gönül rahatlığıyla seçilebilecek bir markadır. A enerji sınıfında yer alan bu modelin iki korumalı filtre sistemi mevcuttur.

  1. Baymak Elegant Plus 18

Güçlü soğutma yapabilen ve ergonomik tasarımı olan bu klima LCD kumandaya sahiptir. İstediğiniz dereceyi hiç uğraşmadan rahatlıkla yaralayabilir ve teknolojik yanından faydalanabilirsiniz. Evin sıcaklığını ya da soğukluğunu kolaylıkla değiştirir.

  1. Arçelik Ekolojik 18325

Sessiz çalışma fonksiyonun olması ve hızlı soğutma özelliğinin olması ile akıllı çalışma sistemine sahiptir. Hava dağılımını otomatik şekilde yaparak bulunduğu alanda her köşenin aynı ısıda olmasını sağlar. Odanın nem seviyesini ayarlayarak rahatsızlık verecek havayı sonlandırır. Çevre dostu olması sebebiyle de rahatlıkla tercih edebilirsiniz.

  1. Mitsubishi SRK35ZBP – W

Oldukça şık tasarımı ve modern bir havada olması ile düşük enerji tüketimini de sağlamaktadır. Alerjen filtreleme özelliği ile alandaki kötü hava oluşumuna karşıdır. Yüksek verimlilikle çalışması ve enerji tüketimi sunması oldukça avantajlıdır. Kişilerin hangi klimayı almalıyım? Konusunda tereddüt etmeden seçebileceği bir markadır.

  1. Demirdöküm Kion 18

Düşük ses seviyesi ile bulunduğu alanda rahatsızlık vermemektedir. Ergonomik olan tasarımı ve yüksek enerji verimliliğinde çalışması avantajdır. Nem alma fonksiyonu ile en çok tercih edilen klimalar arasında yerini alır. Bu sayede en düşük enerji tüketimini sunarak tasarrufu da beraberinde getirir. Hızlı soğutma ve uyku modu özelliği de cihazın öne çıkan artılarındandır.

  1. Hotpoint Ariston SPIW418LHP

Jet soğutma özelliği ile bulunduğu ortamın ısısını anında değiştiren bir cihazdır. 10 dakika içinde istenilen sıcaklığı vererek 12000 olan soğutma kapasitesi ile çalışır. Yıkanabilir ve çıkarılabilir olan filtreye sahiptir. 3 farklı hız kademesi ile kendini temizleyebilme özelliği son derece teknolojiktir. En hızlı soğutan klima olarak ön plana çıkıp tercih edilmeyi sağlayan özellikteki bir markadır.

Yorum yapın