Satın Alabileceğiniz En İyi 6 Airfryer!

İyisimi

En iyi airfryer hangisi? Her mutfak için önemli bir hale gelmekte olan en iyi 6 airfryer popüler şekilde kendini gösterir. En iyi şekilde tasarlanmış olan ve üretilen bir fritöz mutafta yemek konusunda tüm beklentileri karşılayabilir. Bundan dolayı insanların günlük yemek pişirme tekniklerinde trendi yakalamak için oldukça yardımcı olur. Yiyeceklerin daha lezzetli ve sağlıklı hale gelmesine ek olarak enerji maliyetini de düşürür. Son zamanlara bakıldığında elektrik ve enerji maliyetleri oldukça yüksektir.

Mutfakta kullanılan fırınlar bu konuda çok fazla yüksek maliyete neden olmasa da enerji tasarrufunu ideal seviyeye çekmek sizin elinizdedir. Bu nedenle enerji anlamında verimli yemek lezzeti açısından da oldukça sağlıklı yemekler yapmak için airfryer faydalı olur. Derin yağda kızarmanın haricinde daha az yağ ile yemekleri kızartan ve lezzet veren fritözler lezzetli yenmekleri doyasıya yeme fırsatı sunmaktadır. Sağlıklı ve oldukça memnun kalınabilecek olan fritöz teknolojisi ile yemek yapmak ve pişirme süresini ayarlamak oldukça kolaydır. Bu nedenle hemen her mutfakta bulunması gereken ve kişilerin işine yarayan bu fritözler içerisinde istediğinizi tercih edebilirsiniz. Kişilerin evinde bulunması halinde bu fritözler hem sağlıklı yemekler hem de enerji tasarrufu sağlayarak işlevsel özellik sergiler.

Xiaomi Mi Smart Airfryer

360 derece olan sıcak hava sirkülasyonu ürünün oldukça güçlü yönüdür. Bu sayede en sevilen yemekler hızlı şekilde hazırlanıp masanızda yer alır. Zamanınızın olmaması ve acele yemek hazırlanması konusunda bir mutfakta kesinlikle olması gereken bir ürün. Hızlı sıcaklık artışı yüksek gücü ve eşit ısı dağılımı ile yemeğinizin istediğiniz şekilde pişmesi mümkün olur.

Philips Essential Airfryer

Kızartma dışında oldukça faydalı ve farklı fonksiyonlarda sunan bu ürün fritözden daha fazlası olarak karşınıza çıkar. Üst düzey kızartma deneyimi sunarak klasik olan fritözlere nazaran daha farklı şekilde çalışma prensibine sahiptir. Gıdaları sıcak hava ile pişirmesi ve sağlıklı yiyecekler konusunda iyi olması sayesinde en sağlıklı airfryer olarak adlandırılır.

Tefal Easy Fry Yağsız

Fritöz konusunda teknolojik imkanları kullanılarak üretilen en yağsız fritöz olarak adlandırılan Tefal markasıdır. Her gün en sevdiğiniz kızartılmış olan yemeklerin sağlıklı olarak yenmesi açısından son derece kullanışlıdır. Ayarlanabilir olan sıcaklığı, 60 dakikalık olan sinyal sesli zamanlayıcısı ile oldukça modern ve teknolojik bir üründür.

Schafer Fit Fry

Yağsız fritöz modellerinden biri olan Schafer tam olarak fiyat performans ürünüdür. Bulaşık makinesinde dahi yıkabilen pişirme haznesi vardır. Oldukça yüksek güçle çalışması ve pişirme esnasında verdiği sesli uyarıyla sizlere yardımcı olur. Kişilerin güvenliğini sağlaması sayesinde mutfakta bulunması gereken bir üründür. 4 adet programının olması da avantajdır.

KUMTEL Airfryer

60 dakikalık olan zamanlayıcısı ile yemekleriniz konusunda sizlere haber verir. Bu sayede oldukça modern ve teknolojik şekilde üretilmiştir. Yağsız fritöz markaları arasında yer alması ve ayrıca fiyat performans ürünü olması ile de oldukça tercih edilir. Kullanıcılar tarafından beğenilip memnun kalınan bir üründür. Hangi marka airfryer alınmalı? Konusunda tercih edilebilecek olan bir üründür.

Arçelik FR 6032 A Resital

Arçelik fritöz modelleri arasında en çok tercih edilen ve çok satılanlar arasında yerini alan bir markadır. 3 litrelik olan haznesi sayesinde ne kadar kalabalık olunursa olunsun bir ailenin ihtiyacını en iyi şekilde karşılar. Tüm parçaları yıkanıp tek tek temizlenebilir. Airfryer çok elektrik harcar mı? konusunda elektrik tüketiminin oldukça az olduğunu belirtmekte fayda vardır.

Yorum yapın