Fethiye’de Tatil İçin En İyi 7 Otel Tavsiyesi!

İyisimi

Tatil beldesi denilince akla gelen ilk semtlerden birisi olan Fethiye hem doğası hem de kültürü ile tatil yapmak isteyenlere birden fazla güzellik sunuyor. Denizli, Burdur ve Antalya illerine komşu olan Fethiye, sahip olduğu 157 bin 745 kişilik nüfusu ile Muğla iline bağlı en büyük ilçelerden birisidir. Teke yarımadasında yer alan ilçede en dikkat çeken unsurlardan birisi doğal oluşumlardır. Fethiye’de turistik bir gezi yaparken bu doğal oluşumlara da göz atabilirsiniz.

Bir gün eğer yolunuz Fethiye’ye düşerse konaklamayı ayarlamadan yola çıkmayın. Bu yazımızda siz değerli okurlarımız için Fethiye’de tatil için en iyi 7 otel öneri ele aldık.

Liberty Hotels Lykia

Fethiye’de tatil yapacaksanız Fethiye en iyi otel önerilerinden birisi olan Liberty Hotels Lykia’yı tavsiye ediyoruz. Kendine ait özel bir plajı bulunan otelde aynı zamanda 19 adet yüzme havuzu, 3 delikli golf sahası, 10 adet bar, 9 adet restoran, 3 fitness salonu ve SPA merkezi bulunuyor. Yeşil bir bahçe içinde yer alan otelde aynı zamanda kendinize ait mutfakta da yemek yapabilirsiniz.

Sentido Lykia Resort & SPA

Ölüdeniz kasabasında denize sıfır konumda bulunan ve çam ormanları ile kaplı olan Sentido Lykia Resort & Spa oteli misafirlerine her zaman 5 yıldızlı bir hizmet sunuyor. Yalnızca 16 yaş üzeri müşterileri kabul eden otel içinde 19 adet yüzme havuzu, 3 delikli golf sahası ve SPA merkezi bulunmaktadır.

Montana Pine Resort

Turistik gezi için birkaç günlüğüne Fethiye’yi tercih ettiyseniz Fethiye orta seviye otel tavsiyeleri almanız yararınıza olacaktır.  Ölüdeniz’de yer alan Montana Pine Resort otel misafirlerine 4 yıldızlı bir hizmet vermektedir. Her şey dahil konseptinin yer aldığı otelde alakart restoran, sağlıklı yaşam merkezi ve 3 adet havuz yer alıyor. Otelin göz alıcı renkleri ile tasarlanmış odalarında istediğiniz bütün imkanlar bulunuyor.

Sertil Deluxe Hotel & Spa

Fethiye Ölüdeniz’de yer alan Sertil Deluxe Hotel & Spa da dikkat çeken özellikler barındırıyor. Ziyaretçilerine 4 yıldızlı bir hizmet sunan otel içinde açık ve kapalı yüzme havuzu yer almakla beraber otelin özel plajı 3 kilometre uzaklıkta yer almaktadır.

Alesta Yacht Hotel

Fethiye orta segmentli otellerden bir diğeri de Alesta Yacht Hotel olup açık havuz ve özel plajı olan otel içinde aynı zamanda SPA, sauna ve hamam da bulunmaktadır. Otelin dikkat çeken bir tarzda dekor edilen odaları içinde TV, klima, oturma alanı, çalışma masası, balkon bulunmaktadır.

Dove Apart Hotel

Sadece pahalı ve orta segmentli oteller değil aynı zamanda Fethiye’de ucuz oteller bulunmaktadır. Bunlar arasında en iyisi ise Dove Apart Hotel olup açık yüzme havuzu ve çocuk havuzu da yer almaktadır.

Yorum yapın