Gürcistan’dan Alışveriş Yapabileceğiniz En İyi 7 İnternet Sitesi!

İyisimi

Updated on:

Gürcistan hem konum hem de ticaret açısından tüm dünya ülkelerince en çok tercih edilen coğrafyalardan birisi olmaya devam ediyor. Dünya üzerinde belirlenen dolar kurunun, diğer dünya ülkelerine göre daha sabit bir düzeyde bulunduğu Gürcistan’ı, insanlar genel olarak alışveriş yapmak için tercih ediyor.

Fakat Gürcistan’a gitme imkânı olmayan kişilerin en çok merak ettiği konuların başında Gürcistan alışveriş siteleri geliyor. Çünkü güvenilir olmayan sitelerden yapılan alışverişler, kişileri maddi olarak büyük kayıplara uğratmaktadır. Küçük ya da büyük hiçbir kayba uğramak istemeyen kişiler için araştırdığımız Gürcistan alışveriş sitelerini ise bu yazı dizimizde bulabilir ve istediğiniz an tüm alışverişlerinizi güvenle yapabilirsiniz. cappadocia tour

Gürcistan Güvenilir Alışveriş Siteleri

Eğer sizin de Gürcistan’a gitme imkânınız bulunmuyorsa, aşağıda maddeler halinde belirtilen alışveriş sitelerini gönül rahatlığı ile tercih edebilir ve ihtiyacınız olan ürüne günler içerisinde kolaylıkla sahip olabilirsiniz. İşte Gürcistan’da güvenilir alışveriş siteleri;

  • Emporio.ge: Gürcistan’da lüks ürünleri sevenler için kurulan Emporio, dünya markalarının lüks giyim, saat ve aksesuarlarını sunan bir alışveriş sitesidir.
  • TechnoHouse.ge: Teknoloji ve elektronik ürünlerin bulunduğu TechnoHouse, kaliteli ürünler ve güvenilir hizmet sunan bir alışveriş platformudur.
  • MyMarket.ge: Gürcistan’ın en büyük çevrimiçi alışveriş platformlarından biri olan MyMarket.ge, elektronik ürünler, moda, ev eşyaları ve daha birçok kategoride ürünler sunmaktadır.
  • Mango.ge: Moda ve giyim ürünlerine yönelik bir alışveriş sitesi olan Mango.ge, dünya markalarının ürünlerini Gürcistan’daki müşterilere sunmaktadır.
  • AliExpress Georgia: AliExpress, Gürcistan’da da popüler olan birçok farklı satıcıdan ürünlerin bulunduğu bir platformdur. Ancak alışveriş yaparken güvenilir satıcıları tercih etmek önemlidir.
  • Goodwill.ge: Goodwill, teknoloji ürünleri, ev eşyaları, kozmetik ve daha fazlasını içeren geniş bir ürün yelpazesine sahip alışveriş sitesidir.
  • Biblusi.ge: Kitap severler için ideal olan Biblusi, kitap ve eğitim materyalleri sunan bir çevrimiçi kitapçıdır.

Batum’da TL mi Yoksa Dolar mı Kullanılır?

Batum’a yılın her mevsiminde ticaret ya da tatil amaçlı giden Türkler vardır. Bu yüzden Batum’da TL de geçerli bir para birimidir. Fakat Batum’da dolar kullanımı çok daha yaygındır. red tour cappadocia

Yorum yapın