İphone İçin En İyi Ücretsiz 5 Video Düzenleme Uygulaması!

İyisimi

Video düzenleme işlemlerinizi bilgisayar aracılığı değil de telefonlarınızdan yapmak istiyorsanız ve IOS işletim sistemine sahip bir telefon kıllanıyorsanız sizin için harika bir video düzenleme uygulama listesi hazırladık. Seçtiğimiz 5 video düzenleme uygulaması ile iPhone telefonlarınızda kolayca düzenleme yapabilirsiniz.

  1. Inshot

Bu uygulama tamamen ücretsiz olup video ve fotoğraf düzenleme konusunda sizlere de oldukça yardım edecektir. Çok kolay bir şekilde faydalanabileceğiniz bu uygulamanın kullanımı da oldukça kolay ve basittir. Aynı zamanda dilediğiniz gibi müzik, metin ya da emoji ekleme imkânlarınız da olacaktır. Tercih edilen uygulamalar arasında bu uygulamayı ilk sıralarsa alabilirsiniz. Ayrıca düzenleme şekli de çok basit olduğu için kullanma konusunda herhangi bir sıkıntı yaşamazsınız.

  1. İmovie

Bu uygulama ios düzenleme sistemlerinde kolay bir şekilde kullanabileceğiniz uygulamalardan biridir.  Aynı zamanda uygulama oldukça başarılı olup kullanmak kolaylığı konusunda da herhangi bir sıkıntı yaşamazsınız. Kullanıcıların severek tercih ettiği ücretsiz video düzenleme uygulamalarından biri olarak da karşımıza çıkmaktadır.  Hem yeni başlayanların hem de profesyonel kullananların işini kolaylaştıracak bir uygulamadır.

  1. Adobe Premiere Rush

Bu uygulama çevirim içi çekmiş olduğunuz videolara kolay bir şekilde kullanım olanağı sunmaktadır. Bu açıdan kullanım sürecinde zorlanmadan uygulamayı da tercih edebilirsiniz. Çok severek tercih edeceğiniz uygulamalardan biri olarak da karşımıza çıkmaktadır. Bu uygulama sayesinde ücretsiz profesyonel video düzenleme uygulamalarını severek ve beğenerek tercih edebilirsiniz.

  1. Filmmaker Pro

Birçok farklı efekt tercihleri ile sizlere profesyonel kullanım olanağı da sunmaktadır özellikle ileri düzey kullanım olanağı amaçlıyorsanız siz de bu noktada uygulamaya bir şans verebilirsiniz. Kullanan kullanıcıların memnun kaldığı uygulamalardan biridir kolay kullanım fırsatı sunduğu için uygulamayı kullanırken herhangi bir zorluk da çekmezseniz. Eğer kapsamlı özelliklere sahip bir uygulama arıyorsanız siz de bu uygulamaya bir şans verebilirsiniz. Bu açıdan işinizi görecek başarılı uygulamalardan biri olacak karşımıza çıkmaktadır.

  1. Viva Video

Geniş kullanım olanağı sunan bu uygulamayı siz de çok severek ve beğenerek tercih edecekseniz. Birçok olanağı da içerinde kullandırmasına bağlı olarak özellikle ios kullanıcıları tarafından beğenilerek tercih edilmektedir. Siz de bu noktada ios video düzenleme uygulaması arıyorsanız bu uygulamaya bir şans verebilirsiniz. Siz de çok severek tercih edeceksiniz.

Yorum yapın