Kış Ayları İçin İdeal En İyi 8 Fanlı Isıtıcı Tavsiyesi

İyisimi

Updated on:

Kış aylarında evinizi ve iş yerinizi ısıtacak, sizin için birbirinden güçlü ve kaliteli sekiz fanlı ısıtıcı tavsiyesi hazırladık. Seçim yapmanızı kolaylaştıracak, rehber niteliğindeki yazımıza göz atarak tercihinizi yapabilir ve fikir edinebilirsiniz. Listemizde Dyson, Kumtel, Ufo, Raks, Fakir gibi önemli markalar yer alıyor.

1- Dyson Purifier Hot
Bir listede Dyson varsa, onun arka sıralarda olabilme ihtimali yoktur. Süpürgeden hava temizleyicisine saç düzleştiricisinden saç kurutma makinesine kadar çok geniş bir alanda liderliği hiçbir markaya kaptırmamaktadır. Çok güçlü bir fanlı ısıtıcı olmasının yanı sıra, pahalı ve ses çıkaran bir cihaz olduğunun da altını çizelim. Dyson marka olarak kendi internet sitesinden alışveriş yapmanız durumunda daha uygun fiyattan alışveriş yapma imkanı bulacağınızı da belirtelim.

2- Kumtel Lx-633
Standart uygun fiyatlı fanlı ısıtıcıdır. Küçük olması – ekonomik olması – basit taşınabilir yapısı en büyük avantajları arasında yer alır. Bunların ötesinde bu cihazın son derece güçlü bir sıcak hava üfleme özelliği de bulunur. Dilerseniz duvara monte ederek kullanabilir dilerseniz de zemin mesafesinden sıcak havanın keyfini sürebilirsiniz.

3- Ufo İzohips
Isıtma teknolojisinde, marka değeri bir hayli yüksek olan Ufo, İzohips ile fanlı ısıtıcılar arasında da ismini duyurmak istiyor. Bunu uygun fiyatlı – kaliteli bir ürün tasarlamasından rahatlıkla anlayabiliyoruz. Diğer fanlı ısıtıcıların aksine güçlü bir soğuk kullanım imkânı da sunuyor.

4- GoldMaster Mars
Bu ürün son yıllarda, fiyat – performans ürünleri ile ön plana çıkan GoldMaster’ın en çok tercih edilen ürünleri arasında yer alıyor. Standart bir fanlı ısıtıcı olarak piyasaya sürülen Mars aynı zamanda çok güçlü bir üfleme özelliğine de sahip. Sabit durduğu standı üzerinde yönünü dilediğiniz yere çevirerek kullanabilirsiniz.

5- Fakir Hobby
Özellikle Avrupa’da en çok satılanlar arasında yer alan bu ürün hem şık hem de kaliteli bir ısıtıcı arayanlar için ideal. Standart fanlı ısıtıcının basit görünen yapısını kaliteli malzeme ve standart dışı çizgilerin ötesine çıkardığını söyleyebiliriz. Hazır üründen konu açılmışken bu ürünün iç aksamının çok da dayanıklı olmadığını belirtmek isteriz.

6- Raks PF 20 Lotus
Standart ısıtıcıların koku – ses gibi sorunlarından sıkıldıysanız Raks markası nın Lotus isimli ısıtıcısıyla tanışmanızı tavsiye ediyoruz. Raks Lotus kolay kullanılabilir yapısı, iyi ısıtan rezistansı ile son derece başarılı bir ısıtıcı olarak dikkatleri üzerinde topluyor. Kesinlikle değerlendirme listesinde yer alacak bir ürün olarak dikkat çekiyor.

7- Simtech KM-1717
Duvara sabitlenen ısıtıcılar arasında tipik klima görüntüsü ile dikkatleri üzerinde toplayan bir araçtır. Hem ısıtıcı hem de soğuk hava üfleyen bir yapıya sahiptir. Soğuk hava üfleyen alt yapısı yazın sıcak günlerinde çok fazla işe yaramasa da hava sirkülasyonu için değerlendirilebilir. Oldukça olumlu kullanıcı yorumlarına sahip olduğunun da altını çizelim.

8- Awox Hotwind 2000
Listemize son sıradan giriş yapan Awox hem kaliteli hem de ayrıcalıklı ısıtıcılar arasında yer alıyor. Listede yer alan diğer ısıtıcılardan görece daha küçük bir yapıya sahiptir. Yine de ısıtma kapasitesi bakımından bir hayli güçlü olduğunu söyleyebiliriz.

Yorum yapın