Alaçatı’daki En İyi Butik Oteller! Alaçatı Butik Otel Tavsiyesi…

İyisimi

Alaçatı’daki en iyi butik oteller hangisi? Ege’nin en dikkat çeken semtlerinden birisi olan Alaçatı hem tarihi hem de doğal güzellikleri ile akıllara durgunluk veren tatil beldelerinden birisidir. Dar sokaklarından Bodrum’u çokça andıran mimarisi ile evleri çokça samimi bir ortam sunuyor. Aynı zamanda akşamüstü, sokaklarında gezerken sanki yıllardır burada yaşıyormuşsunuz gibi hissettirecektir. Konumu itibariyle de en güzel semtlerden birisi olan Alaçatı butik otel önerileri sayesinde hem doğayı hem de tarihi birleştiriyor. Eğer tatil planınız içinde Alaçatı varsa mutlaka burada yer alan butik otellerde konaklamanızı tavsiye ederiz.

Köşe Konak Otel

Alaçatı tamamen oteller kenti. İçerisinde yer alan birden fazla lüks ve butik otel sevenlerini en güzel şeklide ağırlamaktadır. Bunlardan birisi olan Köşe Konak Otel geleneksel otel severlere üstün hizmet sağlıyor. Eğer yeni evliyseniz ve eşinizle güzel bir balayı planlıyorsanız Köşe Konak Otel’i tavsiye ediyoruz.

Antmare Hotel

Alaçatı evlerini örnek alınarak yapılan Antmare Hotel atmosferi bakımından lüks bir konumda yer alıyor. Bunun yanı sıra muhteşem manzarası ve özel hizmeti ile beraber huzuru yakalayabileceğiniz bir tatil vadetmektedir. Tamamen doğal ahşap ve mermerden oluşan hotel her şey dahil bir şekilde hizmet veriyor.

Alaçatı Sultan Konak

Adı gibi sultanlara layık hizmet veren butik hotellerden birisi olan Sultan Konak Hotel hem eşsiz manzarası hem de içerdiği hizmetlerle tercih edebileceğiniz en güzel Alaçatı butik hoteller arasında yer alıyor.

İncirliev

Adeta cennetten bir köşe içeren İncirliev Alaçatı’nın hareketli noktalarına yakın bir konumda yer almaktadır. Bunun yanı sıra gerçek bir köy dinginliğinde, sakin ve tarihi doku içermektedir. Alaçatı butik hotelin odaları yüksek tavanlı, geniş ve ferah olup özel odalar arasında beyaz oda balayına çıkmış çiftler tarafından tercih edilmektedir.

Cumbalı Konak

Cumbalı Konak, Alaçatı’nın en meşhur butik hotellerinden birisidir. Eski Rum evinden inşa edilmiş bu butik hotel aynı zamanda içinde tarih barındırıyor. Butik otel içinde konaklarken aynı zamanda tarihin derinliğine doğru yola çıkacaksınız. Üstün hizmet kalitesi ile dikkat çeken Cumbalı Hotel her açıdan Alaçatı’da turistik gezi yapmak isteyenlerin ilk tercihlerinden birisidir.

Zoe Otel

Butik otel Alaçatı arasında bir diğer dikkat çeken otel de Zoe Otel’dir. Küçük bir otel olan Zoe otelde büyük yüksek oteller sevmeyenler için iyi bir alternatif olup kendi mutfağı bile var. Adeta evinizdeymiş gibi hissedeceğiniz bu otel Alaçatı’yı gezip görmek isteyenler için üstün hizmet sunuyor.

Alakapı Hotel

Alaçatı’nın meşhur taş bina konseptine uygun otellerinden olan Alakapı otel hem tarihi hem de doğal güzellikleri içinde barındırmaktadır. Odaları son derece modern ve şık döşenmiş otelin içinde el yapımı masif malzemeler bulunmaktadır. Otelin aynı zamanda bahçesi de bulunuyor. Dilerseniz bahçede ailenizle, dostlarınız ya da yakınlarınızla sık sık gezintiler düzenleyebilirsiniz.

Yorum yapın