Bodrum’daki En İyi 7 Otel Tavsiyesi!

İyisimi

Ülkemizin güzide semtlerinden birisi olan Bodrum turistik alanları ile yerli yabancı ziyaretçilerin gözdesidir. Masmavi plajları, doğal oluşumları ile dikkat çeken Bodrum güneybatı sahilinde yer alan antik çağlardan kalma izleri ile tarihe merak salanların da ilgi odağı kentlerinden birisidir. Antik çağın en önemli yerlerinden birisi olan Halikarnas üzerine kurulan Bodrum, Muğla’nın en büyük nüfusuna sahip iki ilçesinden birisidir.

Eğer tatil planınız içinde Bodrum varsa konaklama için burada vermiş olduğumuz önerileri değerlendirebilirsiniz. Önerilerimiz arasında bütçenize uygun oteller yer almaktadır.

The Bodrum By Paramount Hotel

5 Yıldızlı Bodrum otelleri arasında yer alan, Bodrum’da aşırı lüks bir otel arıyorum diyorsanız önerilerimizden biri The Bodrum By Paramount Hotel olacaktır. Muğla Bodrum Torba semtinde yer alan ve 110.000 m2 alan içine konumlandırılmış olan The Bodrum by Paramount Hotels & Resorts hem mimari yapısı hem de büyüleyici güzelliğiyle ilgi odağı haline gelmektedir. İçinde kafe, bar, açık be kapalı havuz yer almakla beraber Bodrum’un en büyük otellerinden birisidir.

Kempinski Hotel Barbaros Bay

Hem konaklamak hem de otel içinde güzel pozlar yakalamak istiyorsanız size tavsiyelerimizden birisi de Kempinski Hotel Barbaros Bay olacaktır. Bodrum’un Yalıçiftlik beldesinde yer alan otel içinde yüzme havuzları, spor salonları ve SPA merkezleri bulunmaktadır. Bodrum’daki 5 Yıldızlı oteller arasındadır.

Villa Rustica Hotel

Bodrum otelleri arasında tercih edebileceğiniz otellerden birisi olan Villa Rustica Otel Gündoğan semtinde yer almaktadır. Bahçe katı ve balkon şeklinde deluxe odalarının dışında bungalov konaklama tipiyle de dikkatleri çekmektedir. Lüks konaklama imkanı sağlayan otel içinde aradıklarınızı bulabilirsiniz.

Acropol Of Bodrum Beach Hotel

Bodrum’da konaklamak için otel arayanlara Acropol Of Bodrum Beach Hotel de birebirdir. Bodrum merkeze yaklaşık 13 km’lik uzaklıkta yer alan otel sıcak denizinden tutun da ünlü mandalina bahçelerine kadar adeta cennetten bir alan sunuyor. Bodrum’da yapabileceğiniz birçok aktiviteyi bu otelde bulabilirsiniz.

Hotel Baia Bodrum

Bodrum’un en dikkat çeken otellerinden birisi de Hotel Baia Bodrum olup ultra her şey dahil konseptine sahiptir. Tatilciler için çokça tercih edilen Hotel Baia Bodrum, misafirlere özel plaj alanı ve Ege denizi manzaralı otel odalarıyla cenneti ayaklarınıza kadar getiriyor.

Salmakis Resort Spa

Hem denize yakın olmak hem de güzel bir alanda konaklamak istiyorsanız Bodrum otel tavsiyesi içinde Salmakis Resort Spa otel iyi bir tercih olacaktır. İçerisinde hem konaklama hem de spa yer alan otelde aynı zamanda erkeklere, kadınlara ve çocuklara özgü yüzme havuzu yer almaktadır.

Metins Gümüşlük Otel

Metins Gümüşlük Otel, Bodrum otel önerileri içinde yüksek segmentli otellerden birisidir. Gümüşlük, meşhur plajlarından antik kentine, Tavşan Adası’nda yer alan tarihi yapılarına kadar gezilip görülmesi gereken bir kenttir. Bodrum tatil planı yapıyorsanız Gümüşlük kasabasını görmeden dönmeyin, burada dilerseniz Metins Gümüşlük Otel’de kalabilirsiniz.

Yorum yapın