Harika Zaman Geçireceğiniz Antalya’daki En İyi 6 Otel Tavsiyesi!

İyisimi

Antalya, hem doğası hem de tarihi ile gezmeyi sevenler için adeta cennet vadediyor. Türkiye’nin en çok tercih edilen turistik bölgelerinden birisi olan Antalya hem yerli hem de yabancıların ilgisini çekmektedir. Bunun en büyük nedenlerinden birisi Antalya otellerinin sunmuş olduğu konfor ve rahatlıktır. Çünkü Antalya’da yer alan otellerin birçoğu denize sıfır konumda olup hem deniz keyfi hem de konaklama keyfini rahatlıkla çözebilirsiniz.

Antalya’da tatil yapmak isteyenler öncelikle internette Antalya’da kalacakları oteli ayarlamaktadır. Bazen yapılan küçük bir yanlış tatilinizi zehredebilir. Bundan dolayı bu yazımızda Antalya’da tatil için en iyi 6 otel önerisini derledik.

Ela Excellence Resort – Belek İskele / Antalya

Antalya’da otel denilince ilk akla gelen yerlerden birisi olan Ela Excellence Resort Antalya’nın güzide tatil beldelerinden birisi olan Belek’te yer almaktadır. Yerli ve yabancıların daima tercih ettiği bu otel tatil yapmak isteyenler için birden çok alternatife sahiptir. Kendine has 270 metre özel plajı bulunan otelin havalimanına olan uzaklığı ise 35 km’dir. Ela Excellence Resort’da aynı zamanda golf sahası, açık ve kapalı yüzme havuzları, restoranları, spa odaları bulunmaktadır. Antalya otelleri arasında tam teşekküllü bir otel olup turistik gezide istediğiniz her türlü imkânı bulabilirsiniz.

Regnum Carya – Belek Üçkum Tepesi / Antalya

Antalya’nın Serik ilçesinde yer alan Regnum Carya her şey dahil paketiyle hizmet vermektedir. Otel içinde sabah öğle ve akşam yemekleri gibi farklı lezzetler deneyebileceğiniz restoranlar bulunmakla birlikte denize sıfır konumda bulunması ve bembeyaz kumsallarıyla çokça tercih ediliyor.

Susesi Luxury Resort – Belek İskele / Antalya

Yine Antalya’nın Belek semtinde bulunan bir diğer otel ise Susesi Luxury Resort olup tam teşekküllü otellerden birisidir.  Büyük bir alana kurulu olan otelin havalimanına uzaklığı 35 km olup 2020 yılında yenilenen otelde SPA ve masaj hizmetleri gibi daha birçok hizmet bulunuyor.

Nirvana Cosmopolitan Hotel – Lara Kundu / Antalya

Antalya’da tatil denildiği zaman ilk akla gelen otellerden birisi olan Nirvana Cosmopolitan Hotel adeta Titanik’i andırıyor. Denize sıfır konumda bulunan otelin kendine has kumsalı bulunuyor. Her şey dahil konseptiyle hizmet veren otelde 5 adet restoran bulunmaktadır.

Melas Tatil Köyü – Side Kumköy / Antalya

Antalya’nın hem yapay hem de doğal güzelliklerinden yararlanmak istiyorsanız tercih edebileceğiniz mekanlardan bir diğeri de Melas Tatil Köyü’dür. Her şey dahil konseptiyle misafirlerini ağırlayan Melas Tatil Köyü Antalya havalimanına 65 km uzaklıkta olup denize sıfır konumuyla hizmet veriyor.

Kirman Sidemarin Beach SPA – Side / Antalya

Otel denilince Antalya’nın en iyi resort otelleri arasında yer alan Kirman Sidemarin Beach akla geliyor. Her şey dahil otelde hamam, sauna, buhar odası, masaj gibi SPA hizmetlerinin yanı sıra farklı tarzda restoranlarda bulunmaktadır.

Yorum yapın