Kuşadası Otel Önerisi! Kuşadası’ndaki En İyi 6 Otel Tavsiyesi…

İyisimi

Turistik bir gezi planı yaptınız ve gitmek istediğiniz yerleri sıralıyorsunuz. Size tavsiyemiz bunlardan birisi de Kuşadası otelleri olmalı. Eşsiz ve farklı sahillerinin yanı sıra doğal güzellikleri ile dikkat çeken Kuşadası Türkiye’nin ilk turizm yerlerinden birisi olup burada 5 yıldızlı oteller, alışveriş merkezleri, restoranlar, özel ve devlet hastanesi, liman, marina gibi kente önem veren yerler mevcuttur.

Türkiye’nin Aydın ilinde bulunan Kuşadası kuzeybatıda yer alan Efeler semtine 71 km. İzmir iline ise 91 km. uzaklıktadır. İlk yerleşimin İyonlar tarafından olduğu kent antik çağdan kalma buluntular da barındırmaktadır. Farklı ve eşsiz bu kente turistik bir gezi düzenlemek isterseniz öncelikle burada verdiğimiz otel tavsiyelerine göz atmanız yararınıza olacaktır.

Grand Blue Sky

Kadınlar Denizi ve Yılancı Burnu yakınlarında yer alan Kuşadası’nın en gözde otellerinden Grand Blue Sky 4 yıldızlı otellerden birisidir. 4 yıldızlı olmasına rağmen içerisinde birden fazla özellik barındıran otelin içinde yüzme havuzları, SPA ve benzeri hizmetler yer almaktadır. Aile içinde uygun resort otelde yemek ve diğer hizmetler otel ücretine dahil edilir. Eğer Kuşadası’nda konaklamak için uygun fiyatlı bir otel arıyorsanız Grand Blue Sky’ı tercih edebilirsiniz.

Korumar Hotel

Kuşadası’nda kalmak için otel arayışınız varsa Korumar Hotel de aradığınız özelliklere sahip seçeneklerden birisidir. Aydın ilinin en gözde otellerinden birisi olan Korumar içinde yüzme havuzu, yemek hizmeti, spa ücretsiz wifi gibi daha birçok hizmet yer almaktadır. Otogara uzaklığı 6 km. olan otelde rahatlıkla konaklayabilirsiniz.

Tusan Beach

Bayraklıdede beldesinde yer alan Tusan Beach denize sıfır konumuyla en çok tercih edilen otellerden birisidir. 300 metre sahile sahip otelin kendine has kum plajı vardır. Yani hem yüzmek hem de konaklamak için bir otel arıyorsanız Tusan Beach’ı gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.

Goldenday Wings

Lüks bir otelde konaklamak istiyorsanız Kuşadası GoldenDay Wings iyi bir seçim olacaktır. Açık havuz, kapalı havuz ve çocuk havuzu seçenekleri bulunan aynı zamanda her şey dahil paketi ile üstün hizmet veren Goldenday Wings 102 odalı yüksek kapasiteye sahip 5 yıldızlı otellerden birisidir.

Charisma De Luxe

Kuşadası’nın en dikkat çeken otellerinden bir diğeri de Charisma De Luxe olup her şey dahil paketi ile üstün hizmet vermektedir. Kuşadası plajına çok yakın konumda yer alan Charisma De Luxe kabini plaj şemsiyesi ve içecek olanağı ile en lüks otellerden birisidir.

Seven Seas Sealight Elite

Turistik alan bakımından en çok tercih edilen beldelerden birisi olan Kuşadası adeta bir oteller kenti. İçerisinde yer alan bir diğer otel de Seven Seas Sealight Elite olup yedi yıldızlı otel arayan yerli ve yabancı turistlere üstün hizmet vermektedir. İçerisinde her şey dahil paketi bulunan Kuşadası otel adına birçok özelliği bulabilirsiniz.

Yorum yapın