Bursa’daki En İyi 10 Kına, Düğün, Nişan Organizasyon Firması!

İyisimi

Updated on:

Bursa’daki en iyi kına, düğün, nişan, söz, evlilik teklifi organizasyon firması hangisi? Profesyonel organizasyon firmaları, evlilik öncesi organizasyonları daha etkileyici, akılda kalıcı ve güzel kılabilmek için hizmet vermektedir. Günümüzde bir çok kişi, evlilik öncesi özel günlerde organizasyon firmaları ile çalışmayı tercih etmekte. A’dan Z’ye tüm hazırlıkları sizin için gerçekleştiren organizasyon firmaları, özel ekipmanları ile özel günlerinizi sizin için daha kolay hale getirmektedir. Organizasyon hizmetlerinin popüler bir hale gelmesiyle birlikte kaliteli hizmet sunan firmalar ise daha fazla ön plana çıkmaya başladı. Eğer özel gününüzün güzel geçmesini istiyorsanız iyi bir organizasyon firması ile çalışmanız tavsiye edilir. Siz de kına, söz, nişan, düğün, evlilik teklifi, bride parti gibi özel günlerinize renk katacak iyi bir organizasyon firması arıyorsanız tavsiye listemize göz atabilirsiniz.

SIRAFİRMAPUAN
1Buket Organizasyon10/10
2Lal Organizasyon10/9
3Kenz Events10/8.5
4Cümbüş Organizasyon10/8.5
5Lehenga Organizasyon10/8.5
6Bab-ı Aşk Organizasyon10/8
73 Bay Davet Organizasyon10/8
8Derya Kocamış Organizasyon10/8
9Ss Design Events10/7.5
10Sema Maral Organizasyon10/7.5

1- Buket Organizasyon

Bursa’da hizmet veren Buket organizasyon, Bursa’nın en iyi organizasyon firmalarından biri olarak öne çıkıyor. Buket Organizasyon’u öne çıkaran çok fazla detay bulunmakta. Geniş hizmet yelpazesi, her hizmet için ayrı ve alternatifli ekipman, profesyonellik gibi kriterler, Buket Organizasyon’un tercih edilmesinde etkili rol oynuyor. Bir diğer önemli detay ise Bursa merrkezli bir firma olmasına rağmen Türkiye’nin bir çok noktasında organizasyon düzenleyebilme imkanına sahip. Bu sayede hangi şehirde olursanız olun, sizin için kusursuz bir organizasyon düzenlemek için büyük bir çaba harcamaktalar. Buket Organizasyon’un sunduğu hizmetler; kına organizasyonu, düğün, nişan, söz, bride parti, evlilik teklifi, evlilik yıldönümü, doğum günü organizasyonu hizmetleridir.

2- Lal Organizasyon

Lal Organizasyon, Bursa’da kendi davetinizin konuğu olmanın keyfini yaşamak isteyenlere kusursuz bir organizasyon hizmeti sunuyor. İstek ve beklentilere odaklanarak tam anlamıyla istenenleri gerçekleştirmeyi hedefleyen Lal Organizasyon, kına gecesi konsepti için gerekli olan tüm aksesuar ve ekipmana sahip. Kusursuz bir gece için herşeyi düşünen firma, gelin adaylarının tüm bu süreçte hiç birşeyi düşünmeden sadece eğlenmesini hedefliyor.

3- Kenz Events

Kenz Events, çeşitli organizasyonları ile sizlere hayal ettiğiniz hizmeti vermek için kalite ve özgünlüğe dayalı temasıylauzun yıllardır faaliyetlerini sürdürmektedir. Modern fikirleri, estetik düzenlemeleri, görsel memnuniyeti hedef alan Kenz Events, kına organizasyonları, düğün organizasyonları, kurumsal organizasyonlar gibi özel gecelerinizi sizlerin de isteği ve fikirleri doğrultusunda unutulmaz kılmak için özen ve titizlik ile çalışmaktadır.

4- Cümbüş Organizasyon

Cümbüş Organizasyon, kına ve düğün organizasyonları ile özel günlerinizde yanınızda oluyor. Özel dekorları ve profesyonel ekibiyle sizlere harika bir organizasyon sunmayı amaçlayan Cümbüş , sıradanlıktan uzak konseptleriyle dikkat çekiyor. Aynı zamanda aksesuar kiralama hizmeti de bulunmaktadır. Cümbüş organizasyon firmasında kına organizasyonları ağırlıklı olsa da, farklı organizasyonlar için de çözüm üretebilmektedir.

5- Lehenga Organizasyon

Bursa’daki kına gecesi ve düğün organizasyonu yapan firmalar arasında olan Lehenga Organizasyon, deneyimli ve eğlenceli ekibiyle sizlere kusursuz bir kına gecesi ve düğün organizasyonu vaadediyor. Geceye renk katan nedimeler ve dansçılar ile gelin adaylarının da güzel bir gece geçirmesini sağlayan Lehenga Organizasyon, bu alanda öne çıkan firmalardan biri.

6- Bab-ı Aşk Organizasyon

Bab’ı Aşk Organizasyon, sürekli yenilenen ve değişim gösteren organizasyon sektörüne ayak uydurmak için büyük çaba harcayan organizasyon firmalarından biri olarak öne çıkıyor. Geceleri unutulmaz kılan kına organizasyonunun yanı sıra bekarlığa veda partisi, gelin hamamı, bebek mevlidi, açılış ve kurumsal davetler, söz organizasyonu, doğum günü organizasyonu yemek organizasyonları gibi farklı organizasyon alternatiflerine sahiptir.

7- 3 Bay Davet Organizasyon

Bursa’da hizmet veren bir diğer organizasyon firması olan 3 Bay Davet Organizasyon, kına başta olmak üzere düğün organizasyonu ile özel günlerinizde yanınızda oluyor. Kına ve düğün organizasyonlarını daha eğlenceli hale getirmek için özel bir ekibe sahip olan 3 Bay Davet Organizasyon, Bursa’da öne çıkan organizasyon firmaları arasında yer alıyor.

8- Derya Kocamış Organizasyon

Kına organizasyonları ağırlıklı olarak hizmet veren Derya Kocamış Organizasyon, kına geceleri için tercih edebileceğiniz bir diğer organizasyon firması. Bursa içerisinde hizmet veren Derya Kocamış Organizasyon, kendi ekipmanları ile kına gecelerinizde tam destek sağlıyor. Kına gecesi etkinliğinde ekip tarafından özel hazırlanmış kareografiler gerçekleştirilmekte.

9- Ss Design Events

Bursa’da öne çıkan bir diğer etkinlik ve organizasyon firması olan Ss Design Organizasyon, kına gecesi, nişan, söz, düğün, etkinlik organizasyonlarında tercih edebileceğiniz seçenekler arasında. Uzun süredir hizmet veren Ss Design Organizasyon, sektörün deneyimli firmaları arasında gösteriliyor.

10- Sema Maral Organizasyon

Düğün ve kına gecesi organizasyonu gerçekleştiren firmalardan biri olan Sema Meral Organizasyon, kına gecesi organizasyonları dışında aynı zamanda kaftan kiralama hizmeti de vermekte. Sadece organizasyon için değil, kaftan kiralama hizmeti de alabileceğiniz Sema Meral Organizasyon, Bursa’nın öne çıkanları arasında.

Bursa’daki en iyi kına, düğün, nişan, söz masası organizasyon firmaları için listemize göz atabilir ve telefonla arayarak detaylı bilgi edinebilirsiniz. Bursa organizasyon firmaları istemiz hazırlanırken bir çok kriter göz önünde bulundurulmuş olup, tavsiye niteliğindedir.

Yorum yapın