En İyi 7 Kablosuz Mouse Önerisi 2023!

İyisimi

Kolaylıkla taşınabilen ve yüksek tutuş konforuna sahip olan en iyi kablosuz Mouse birden çok seçenekle karşınıza çıkar. Hafif ve kablosuz kullanıma uygun olması sayesinde istediğiniz her yerde kullanıma uygun olarak alınabilir. Farklı renkleri ve özellikleri ile kişilerin tercihine ve tarzına göre seçim yapması mümkündür. Kişilere oldukça iyi bir hizmet sunan kablosuz Mouse ile işyerlerine ve evlerde kesintisiz kullanım mümkündür.

Düşük tepkime süresi ve şık tasarımları ile kişilerin beklentilerini karşılayabilecek olan kablosuz Mouse kolay kullanım sunar. Konforlu ve rahat kullanılmasından kaynaklı olarak bilgisayarlara en çok tercih edilen kablosuz Mouse olur. Hemen herkese hitap etmekte olan renkleri ve özellikleri ile alternatif oluşturması avantajdır. Üstelik her bütçeye göre istenilen Mouse bulunabilir. Gelişmiş frekans özellikleri ile kablosuz Mouse belirli uzaklıktan dahi algılama yaparak iyi şekilde çalışabilmektedir.

A4 Tech FB35

Kablosuz olan bu markanın Mouse özellikleri içinde ilk olarak şık tasarımı dikkat çeker. 6 tuşu ile özelleştirilebilir olan fonksiyonel bir kullanım sağlamaktadır. Genel kullanım için tasarlanmış olan ve rahat şekilde kullanılan bu Mouse en hafif Mouse türleri içinde yerini alabilir. Uygun fiyat sunan ürünün kullanımın rahat ve pratik olması da bir diğer alternatif.

Logitech G G502 Lightspeed

Kablosuz Mouse türleri içinde oldukça teknolojik olan bu ürün kullanım alanına göre kolaylık sunar. Ayarlanabilir ağırlığıyla da maksimum performans sergiler. Ürünün hızlı şarj özelliğinin olması da aniden gelişen işleriniz ve işlemleriniz için pratik şekilde yanınıza olur. Genellikle E – spor oyuncuları tarafından kullanılan bu ürün 25600 dpi ayarlıdır.

Razer Naga Pro

Makro desteği ve 4 yönlü tekerliği ile oldukça işlevsel bir üründür. Oyun dışı olan çalışmalarda da kolaylık sağlayarak her amaca uygun olarak kullanılmaktadır. Ürün 20000 dpi olması nedeniyle tercih edilerek 20 ek makro tuşu ile rakipleriyle yarışmaktadır. Hangi kablosuz Mouse daha iyi? Konusunda bu ürünün kullanılması da tavsiye edilmektedir.

Logitech G305 Prodigy Kablosuz Mouse

Oldukça kaliteli bir yazılım ve tasarıma sahiptir. Hassasiyet ayarı olarak özellikle 200 ve 8000 arasında ayarlanabilmektedir. Renk ayarlarının olması sebebiyle de oldukça dikkat çeken bir yapıdadır. Işığın rengi değiştirilebilir ve kişilerin zevkine göre ayarlanabilir. Fiyat performans ürünü olarak karşınıza çıkar ve alınabilecek olan ürünler içerisindedir.

Razer Basilisk Ultimate Kablosuz Mouse

Toplamda 11 tuşu ve 20.000 hassasiyet oranı bulunan bu ürün i14 adet RGB aydınlatma barındırmaktadır. Buna ek olarak 100 saatten fazla olan pil ömrü sayesinde de şarjı en uzun dayanan kablosuz Mouse olma özelliğine sahiptir. Uzun süreli işleri olanlar ve uzun süren oyunlar oynana kişiler için inanılmaz bir tasarım olarak göze çarpmaktadır.

E – Blue Mazer II Kablosuz Mouse

6 adet tuşu bulunan ürünün üst düzey performansının olmasına ek olarak fiyat performans ürünü olarak nitelendirilebilir. Hassasiyet ayarı biraz düşük olmasına rağmen oyuncu faresi olarak ön plana çıkar. Şık tasarımı ve ucuz olması sebebiyle birçok kişi tarafından tercih edilerek oyunlarda aktif şekilde kullanılır.

SteelSeries Rival 650 Wireless

Yumuşak dokusu, fiber kaplama özelliği ve ayarlanabilir ağırlığı vardır. Uzun süreli kullanımı sunarak insanların memnuniyetle istedikleri kadar kullanmasını sağlar. Yumuşak dokulu olarak tasarlanmasından kaynaklı olarak ne kadar kullanılırsa kullanılsın rahatsızlık vermemektedir. Bunu yanında ürün kablolu olarak kullanım özelliğine sahiptir. Kullanımı en uzun olan Mouse olarak tercih edilebilir.

Yorum yapın